Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Tomaszz

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Maj 15, 2018, 04:25:45 pm »
Witam
Korzystał ktoś może z kursu ESKK? jaka jest cena tego kursu i możliwe efekty po roku czasu? Interesuje mnie pakiet dla początkujących, ale dla srednio zaawansowanych też może być . O co chodzi tam z możliwością  wyboru metody nauki?
Szukam kursu który, ktory przygotuje mnie do mowienia w tym języku oraz przypomnij podstawy. Generalnie chcę trochę podszlifować mój język. ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 03:52:46 pm »
Moja koleżanka z roku w Radomiu chodziła do tej szoły, atmosfera i kadra jak najbardziej miła. Niestety duże grupy i koszty jak na studentkę były za duże i musiała zrezygnować. Teraz uczy się z Enlinado na facebooku, bierze udział w live -ach na żywo w poniedziałki.
Kursy zdecydowanie mają to do siebie, że można się uczyć kiedy się chce i za małe pieniądze mamy dostosowany materiał i wsparcie. :) :)

3
Forum Język Angielski / Empik School angielski CENA
« dnia: Maj 13, 2018, 08:20:00 pm »
Co sądzicie o Empik School? Jaka jest cena za rok w tej szkole? Nigdzie nie mogę znaleźć za dużo informacji na ten temat, wiem że cieszy sie dużą popularnością i tyle.
Pytam o szkołę językową, chociaż wiem że są już coraz mniej popularne, ale ja na należe do takiego typu osób co je musi ktoś do czegoś zmuszać, żeby coś zrobiły...
Musze mieć dyscyplinę i tą świadomość, że ktoś coś ode mnie chce. Jeżeli macie jakieś rady na naukę systematyczności ogólnie i ucząc się języka to chętnie je poznam. ;)

4
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:03:09 pm »
Dokładnie każdy powinien znaleźć swój sposób do nauki języka. Powiem tak niby jakiś mam, ale serio brakuje mi motywacji i nie wiem jak sobie z nią poradzić.
Za niedługo mam egzamin na uczelni kończący moją przygodę z językiem angielskim w szkole i bardzo się boje, że będzie źle. Grupe mam bardzo słabą genralnie większośc osób z niej nie lubi tego języka i nie umie. Większość z nich ma przykre doświadczenia przez wcześniejszych nauczycieli, którzy no niestety grali na telefonie a reszta rozwiązywała byle jak ćwiczenia...

5
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 12:52:04 pm »
Ostatnio pojawiła się jakaś jenorazowa promocja tego kursu, nie wiem czy to jakaś wersja demo czy coś. W każdym razie  też szukam kursu, który nauczy mnie mówić. Uczę się języka angielskiego już na prawdę długo, sporo rozumiem, ale za nic w świecie nie potrafię sie dogadać.. :/

Ktoś może zna jakiś złoty środek na ten poważny problem?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy