Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Aleksandra

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Super Memo opinie
« dnia: Maj 16, 2018, 02:07:41 pm »
Koleżanki kiedyś coś mówiły o tym kursie, że im pomógł w nauce. W super memo posługują się metodą, która pomaga w zapamiętywaniu materiału.
Ktoś wie na czym polega ta metoda i czy jest na prawdę skuteczna?
Ja np jak uczę się słówek to pamiętam je przez tydzień po miesiącu zapominam o całym zajściu. Jak wy uczycie się słówek?

2
Forum Język Angielski / Tomas Nilsson opinie
« dnia: Maj 12, 2018, 03:18:03 pm »
Czy ktoś korzystał z metody do nauki języka angielskiego Tomasa Nilssona? Jakie macie opinie o tej metodzie?
Chce nauczysz się języka w rok nie wiem czy to mi się uda, dlatego też szukam sprawdzonej metody bądz kursu dzięki któremu wszystko mi się rozjaśni :)
Jestem na średnim poziomie, tylko mam ogromne problemy z podstawą..

3
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:12:31 pm »
Nie wiem o co chodzi z tą wersją kursu Eskk online czy to taka wersja do przetestowania demo?  A później przyjdzie coś płacić?
Wolę się nie nacinać, słyszałem rozne opinie znajomi sobie chwalili kurs Eskk :)  Mam zamiar teraz uczyć się języka już tak na poważnie, kurs będę traktować tylko jako dodatek do nauki zdaję sobie sprawę, że korzystając z kursu muszę też coś dawać od siebie. Także nie oceniajcie kursów językowych źle jeżeli sami nie jesteście systematyczni  w tym co robicie :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:33:44 pm »
Na temat Etutora słyszalam różne opinie siostra kiedyś korzystała nie miała żadnych złych doświadczeń, wiadomo dla każdego co innego odpowiada:)
Ja staram się podchodzić do nauki języka jak dziecko, które poznaje i uczy się nowych wyrazów itp jeżeli 2-3 letnie dziecko jest w stanie wypowiadać podstawowe zdania, które każdy zrozumie to i ja mogę nie zagłębiając się w gramatykę operując tylko 4 czasami się dogadać :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:57:27 pm »
Moja koleżanka ze studiów korzystała z Vocabus genralnie sobie chwaliła jest to kurs językowy przez internet. W ich metodzie kladą nacisk na dzwięk obraz, które dzięki wyobraźni pozwalają opanować materiał. Dużo się też uczyła dodatkowo i korzystała z innych metod. Teraz jej zazdroszczę, bo wyjeżdza z programu uczelnianego do Londynu. Ja powiem szczerze, że nawet jak mam podane na tacy czego mam się uczyć to ja się nie naucze.

Skąd bierzecie motywację do nauki???


Ja biorę motywację do  nauki z życia, teraz patrząc na to co się dzieje i w przyszłość znajomość języka angielskiego jest koniecznośćią. Czasami bywa cięzko, że nie chce się uczyć to puszczam sobie film po angielsku czy coś staram się otaczać językiem w miarę jak to możliwe :) Możesz oglądać filmy z napisami, czytać książki jeździć samochodem słuchając lektora itp ważne, żeby robić to systematycznie i z upływem czasu chęci też przyjdą :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:53:18 pm »
Z tego co wiem to mają tam małe grupy lekcyjne i masz lekcje na żywo online, dobrze bo możesz się uczyć gdzie  chcesz. Nie korzystalam z tego kursu, ale też jestem w trakcie poszukiwań skutecznej metody nauki. Nie chce też się sparzyć wydając kase w kurs, po którym nie będę mogła płynnie rozmawiać.
Jak mogę nauczyć się mówić płynnie w języku angielskim? :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy