Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sobol

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 09, 2018, 09:09:05 pm »
Hej szukam kursu, gdzie znajdę potrzebne rady lub sprawdzone metody jak uczyć się słówek w tym języku. Sam się poddaje nie raz prosiłem o jakieś wskazówki na forach  każdy ma swoje sprawdzone metody tylko dla mnie akurat żadna się nie nadawała. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone sposoby na ten temat to chętnie poznam.
Dla mnie nauka słówek jest gorsza od gramatyki w języku angielskim. Nienawidzę tego robić sam nie wiem czy uczę się słówek zgodnie z ich wymową i jednym z wielu znaczeń. ;)


2
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Lipiec 02, 2018, 03:26:47 pm »
Oglądałem sporo filmików z ludzmi, którzy się chwalili że uczyli się z native speakerami i faktycznie, albo mieszkali za granicą i zyli w związkuz obcokrajowcem, albo brali udział w jakichś konwersacjach gdzie mogłem ocenić, że ten język umieją.
Ceny masz różne, ale większośc ludzi chwali sobie tą metodę dlatego jeżeli coś tam już umiesz powiedzieć to nie ma co się zastanawiać.


 Koniecznie napisz jakie miałaś doświadczenia i czy się podobało jak skorzystasz z tej metody :)::):):

3
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Lipiec 02, 2018, 03:23:30 pm »
Ta kurs polega na szybkiej wymianie pytanie -odpowiedz .

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=S8uIwK3AAGs   tutaj masz jak to wyglada.

Mając podręcznik nie wiem czy sami damy radę tak sie uczyć jak tu jest metoda pokazana. :)  Tak jak wyżej wspomnieli jeżeli ktoś się uprał na tą metodę to w tym przypadku chyba lepiej wybrać szkołe tą metodą, bo samemu nią się raczej nie da uczyć. :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 04:53:51 pm »
Czy po roku nauki w tej szkole spokojnie umie się język angielski? Czasami przechodząc obok szkół językowych miałem takie myśli, żeby się zapisać jednak cennik nie był dla mnie oraz czas. Dopiero zaczynam się uczyć języka i szukam tańszych zamienników szkół językowych. Czy kursy językowe są warte uwagi? Da się nauczyć języka ucząć się go z kursu językowego? :)

Oczywiście,że się da.Sam uczę się już od kilku miesięcy z Enlinado i widzę efekty już po 3 miesiącach. Oczywiście trzeba pamiętać, że korzystanie z samej aplikacji czy tylko z samego kursu to może być troche mało, ale trzeba pamiętać o innych metodach nauki. Polecam Ci serdecznie ten kurs jak chcesz nauczyć się języka i dostać wsparcie oraz motywacje to nie masz na co czekać :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:49:35 pm »
Ceny masz zależne od poziomu jaki chcesz dla przykładu poziom początkujący kosztuje od 75zł  oraz masz jeszcze do wybrania 4 metody. Właśnie wersja za 75 zł jest najtańsza, bo nie masz tam dostepu do adiobooku oraz do kursu online :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:44:06 pm »
Siostra korzytsała cena jest dosyć spora, bo dostajesz dosyć spore pudełko  - masz tam płyty karteczki oraz z tego co pamiętam jakiś sprzęt audio  :)
Troche czasu upłynęlo od skorzystania przez siost z kursu. Z właśnego doświadczenia wiem, że jeżeli czegoś chcemy to to osiągniemy, ale nauka języka to pracochłonna praca więc nie ma co się poddawać na początku i też nie ma co się łamać jeżeli nie stać nas na jakiś kurs, żeby się nauczyć języka wcale nie musimy skorzystać z kursów wystarczą darmowe aplikacje, programy - internet :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:54:37 pm »
Tak Duolingo jest darmową aplikacją, ja też uczę się korzystając z różnych darmowych. Fajny dodatek do nauki zawsze można się sprawdzić czy czegoś nauczyć :) Nigdy nie korzystałem z korepetycji i nie chodziłem do szkoły językowej i mogę stwierdzić, że korzystanie z takich pomocy mi jak najbardziej wystarcza. ;)

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:52:30 pm »
Moja dziewczyna się tak uczy języka i nie narzeka :) Również znalazła nauczycieli na jakiejś stronie i a póniej to już się wciągnęła, na początku były całkowite podstawy później już coraz więcej gadania i tak powiem szczerze, że widzę u niej postępy. Jednak rozmową to najlepsza metoda jeżeli chodzi o naukę :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Tomas Nilsson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 04:58:33 pm »
Jak on tego dokonał, czy znacie kogoś kto umie więcej niż 4 języki? Ja osobiście znam, moje kolezanki umieją po 4 -5 i dochodziły do tego latami, wcale to nie było proste, żeby posługiwać się swobodnie tyloma językami.
Wiem, że bardzo dużo ćwiczyły przede wszystkim rozmawiały z ludźmi a słówek uczyły się całymi wyrażeniami dużo oglądały też filmików. Wiem, że obaliły to, że w 2 tygodnie nie da się nauczyć :)

10
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 04:55:46 pm »
Z tego co wiem to powstał  w opraciu o multimedialny słownik. Co jest fajne to na początku masz test kfalifikacyjny, który podpowie Ci na jakim poziomie jesteś. U tu cene też masz uzależnioną od czasu w jakim chcesz się uczyć za 6 miesięcy jakoś 99zł i pozniej już za rok itp w góre rosną.

A wy uważacie, że w ile da się nauczyć języka?

Myślę, że języka da się nauczyć w pół roku (tylko to nie będzie taki język jak rodowitych anglików)
 wszystko z czasem, ale pół roku to świetny początek przynajemniej realny innego czasu nie uznaje. Wiem to po sobie i moich znajomych, że nie da się nauczyć języka w kilka tygodni szczególnie ilość palców jednej ręki odpada.. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:02:21 pm »
Dobrze, że autorka tematu zdaję sobie sprawę, że w domu też można się uczyć samemu. Teraz każdy posiada komputer z internetem dziwię się niektórym ludziom, że wolą jednak mimo wszytsko wydać na korki lub iść do szkoły językowej...
W internecie jest masa kursów, filmików na yt, darmowych stron do nauki, że serio można się nauczyć  języka w ciągu roku. (lub pół zależy jakim kto leci tempem) Wiadomo, że nie będzie to poziom od razu zaawansowany, ale taki, że można się będzie dogadać.

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego focus opinie
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 09:25:13 pm »
Czym wyróżnia się ta szkoła? Słyszalem, że uczy się przez skype. Nigdy nie uczyłem się przez skype jak to się odbywa? Czy to są jakieś umowne godziny i każdy wtedy zasiada do komputera i się uczy? Jestem bardzo ciekawy jak to jest uczyć się przez skype? Zastanawiam się właśnie czy nie skorzystać z takiego kursu.

13
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Maj 10, 2018, 10:41:58 pm »
Dosyć popularny z tego co słyszałem cieszy się pozytywną opinią. Niestety mojej uwagii nie zdobędzie żadna szkoła językowa, zdecydowanie jestem za kursami i nie raz powtarzam znajomym, żeby się zastanowali czy lepiej dać 3 tysiące na wakację czy za szkołę.
Oczywiście wybór należy do Ciebie. Kwotę oczywiście rzuciłem dla przykładu, nie uczęszczałem nigdy do żadnej szkoły językowej. ;)

14
Forum Język Angielski / Odp: szybka nauka pro opinie
« dnia: Maj 10, 2018, 10:39:30 pm »
Wlaśnie też mam takie skojarzenie, że coś szybkie nie zawsze jest dobre. Nie oceniam tego kursu właśnie może tutaj problem tkwi w nazwie, a kurs jest np bardzo dobry.
Ja polecam właśnie uczyć się w domu korzystając z kursów, bo można się serio nauczyć języka widzę to po sobie i po moich znajomych. Ja uczę się z Enlinado uczestniczę w poniedziałki w darmowych live - ach.

Przygotowuje się do każdego, mam motywację wiem że nikt mnie tam nie wyśmieję i lubie komentować i wypowiadać się z innymi użytkownikami uważam, że rozmowa to klucz do sukcesu.

15
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 04:27:06 pm »
Moja siostra kiedyś uczyła się z tej platformy do matury, ale ona szybko załapała język nie porównuje się nawet z nią. Czy ten kurs przygotuje mnie do mówienia w języku angielskim i nauczy gramatyki?
Wiem, że w tym kursie jest dużo ćwiczeń i można też zainstalować aplikację. Osobiście nie lubię języka angielskiego i to bardzo uczę się go na siłę na egzaminy, ale wiadomo muszę go znać..
Tylko nie ciśnijcie mnie, że jak nie lubie tego języka to sie go nigdy nie naucze.

Nie wiem czy Ciebie przygotuje do mówienia, ale mogę Ci polecić kilka ćwiczeń. Kiedyś też nie mogłem się dogadać po języku angielskim, bo miałem bańkę nad sobą, że nie mogłem nic powiedzieć nagle wszytskie czasy i słówka krązyły mi w glowie do czasu, aż wyjechałem za granicę.
 Powiem tak staraj się rozmawiać z kimś w internecie jest dużo grup do tego, bez rozmowy się nie nauczysz. A co do gramatyki to nastaw się na 4 podstawowe czasy. Każdy czas przerób w taki sposób, żebyś wypisywała sobie zdania i charakterystyczne słówka związane z tym czasem wtedy będzie łatwiej.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy