Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sobol

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Angielski Preply opinie
« dnia: Kwiecień 18, 2018, 06:10:15 pm »
Witam,

Chciałbym poznać opinie na temat kursu Angielski Preply. Warto intersowac się tym kursem czy jednak nie koniecznie jeżeli chce, żeby przygotował mnie do płynnego mówienia w tym języku?
Dodam, że umiem angieslki na srednim poziomie niestety mam problemy z mówieniem w tym języku jak większość ludzi. Z tego co wiem korzystając z tego kursu mogę uczyć się przez skype co dla mnie jest konieczne, bo mogę uczyć się tylko wieczorami i tylko przez internet.. 
Ktoś może napisac mi coś więcej o tym kursie i w jakim czasie mogę opanować język do zaawansowanego poziomu? :)

2
Forum Język Angielski / Super Memo opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:40:53 pm »
Cześć wszystkim :)

Korzystaliście z Super Memo? Jakie macie opinie o tej platformie? Z tego co wiem super memo ma obszerną bazę języków. Chciałbym się nauczyć dobrze języka angielskiego i niemieckiego.
Jaką metodą nauki posługują się w tym kursie?
Dodam, że nie zaczynam od zera przygody  z tymi językami,  jestem na średnim poziomie jęzeli chodzi o niemiecki a w angieslkim troszkę niższym.
Mam duże problemy ze speakingiem. Macie jakieś rady na skuteczną naukę mowy w obcym języku?

3
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 27, 2018, 07:43:59 pm »
Ucząc się języka w domu mamy duże pole do popisu jęzeli chodzi o pomoce, mozna sie naprawdę dobrze nauczyć języka w domu bez żadnych korków czy szkół językowych. Dużo kasy się płaci za to a efekty jakoś nie są zadowalające wiem coś o tym, bo jak byłem w podstawówce to uczęszczałem i były tylko ciągle kartkówki ze słówek ktorych teraz pewnie bym już nie pamiętał gdybm nie zaczął uczyć się języka dla siebie.

Pracuje teraz w różnych miejscach świata i wierzcie mi, że można nauczyć się języka nie wydając kosmicznych sum na wszelkie pomoce. Cały sens w tym, żeby się osłuchać języka :)

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:52:13 pm »
Fajną masz motywację do nauki troche presją bym nazwał.
Wydaje mi się, że taka nauka języka to wcale nie będzie  dla Ciebie krzywda. W 5 miesięcy można nauczyć się bardzo dużo, może skorzystaj z jakiegoś kursu będzie Ci łatwiej wszystko uszeregowane, dodatkowo cenne wskazówki podane do nauki myśle że spoko sprawa.
Pamiętaj, żeby uczyć się systematycznie tak na przyszłość :)

5
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w hotelarstwie
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:48:22 pm »
Pobierz sobie może jakieś repetytorium ze słówkami, jest dużo aplikacji do nauki i ćwiczeń na prawdę fajne rozwiązanie dla kogoś kto nie ma czasu siedzieć z książka. Można się uczyć jadąc autobusem czy czekając w kolejce.

Może skorzystaj z jakiegoś kursu, poznasz metody i techniki szybszej nauki  i będzie Ci łatwiej się uczyć. Metod jest wiele ważne, żebyś miała chęci do nauki. Ja tam nauczyłem się z gier języka oczywiście do tej pory się uczę z youtuba korzystam też z darmowych warsztatów na facebooku.

6
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:42:16 pm »
Coś mi się obiło o uszy o Haroldzie generalnie nie wierzę, żeby ktoś opanował tyle języków. Ciężko uwierzyć mi w taki wyczyn, jeżeli opanował 22 języki to szacun.
Nie uważam fiszek za dobrą metodę nauki, bo nie daje 100% sukcesu. Prosty przykład  słówek, ktorych z fiszek uczysz się jednego znaczenia :
 date – 1) data  2) termin   3) randka  4) daktyl

  engagement – 1) zaręczyny  2) umówione spotkanie  3) zaplanowane zajęcie

  fly – 1) latać  2) mucha 3) rozporek  4) odlotowy

Radzę zmienić metodę nauki słownictwa.
 

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:38:13 pm »
O matko co za baba :D  Sprzecza się, że się nie nauczy haha. To ja bym się raczej zakładał, że w jak najkrotszym czasie się naucze to by działo bardziej motywująco.
Najpierw niech zmieni nastawienie a pozniej zacznie się uczyć. Myśle, że w rok da się nauczyć jezyka i to nie koniecznie trzeba wyjezdzać za granicę tylko w domu.

8
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:35:23 pm »
Myśle, że w 2 lata nauczy się dobrze języka, ale na jakim poziomie ciężko stwierdzić. Każdy uczy się inaczej, polecam jej obejrzeć się za jakims kursem wtedy miałaby pewność, że uczy się uszeregowanego materiału dodatkowo zna jakieś metody i techniki nauki :)
Ja wychowałem się na grach i nauczyłem się języka przez słuchanie, pozniej oczywiscie uczyłem się słówek, ale było mi dużo łatwiej jak przypominały mi się zdania i słowka jak się wypowiada :D

9
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:31:44 pm »
Dokładnie jak rozmowca wyzej pisze, nie nauczysz się całego języka w miesiąc  możesz opanować całkiem sporą partię materiału, ale nie cały język. Dokładnie dzięki kursom uczymy się szybciej, bo mamy zebrany materiał i podane sprawdzone metody nauki. :)
Ja języka nauczyłem się w niecały rok z gier :D

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy