Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - pawelll

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm »
Jaka to metoda nauki sixpack? Jak można za jej pomocą nauczyć się języka? Bardzo chciałabym dobrze umieć język angieslki przede wszystkim biznesowy. Wiąże przyszłość z większymi korporacjami także muszę ostro się za angielski wziąć. Polecacie jakieś dobre kursy , ktore mnie do tego przygotują?


Z tego co czytałem to kurs zakłada naukę mowy w 3 miesiące, czytałem o tym kursie bo chciałem kiedyś nauczyć się szybko mówić i znam opinie o kilku kursach które stawiają nacisk na mowę.
Teraz wiem, że praktyka i chociaż 10-15 minut codziennie i można być na wysokim poziomie w języku. Tylko nikt za Ciebie się nie nauczy. :)
Trzeba się przełamać i rozmawiać z ludźmi.

2
Sposoby nauki / Odp: Włam się do mózgu opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm »
Niestety nie czytałem, znajomi mi coś kiedyś wspominali o tej książce. Jestem ciekawy jak to u was wygląda czy uczycie się z książek czy wszystko już czysta praktyka?
Jeżeli chodzi o język angielski to miałem styczność tylko z podręcznikami do języka angielskiego, więc przykłady co do książek mam ograniczone. W moim przypadku dobrze sprawdziło się repetytorium i tyle pamiętam. :) :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 05:05:26 pm »
To w takim razie po jakim czasie są widoczne efekty po kursie Sita??? :)
Ktoś coś więcej na ten temat? Jestem bardzo ciekawy tej metody.

4
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 14, 2018, 04:55:59 pm »
Uczyłem się kiedyś z tą aplikacją, uważam że warto korzystać z wszelkich pomocy w nauce. Jeżeli to za mało to ja polecam również kurs Enlinado, w pół roku nauczyłem się dużo więcej niż w szkole i sam.
Nauka samemu jest dobra, ale czasami brakuje motywacji i kopa do nauki. Ten kurs mnie motywował i będę go zawsze polecał.
Wcześniej myślałem, że kursy opierają się na książkowych regułkach a jednak guzik prawda, dostałem rady wsparcie nauczyłem się mówić i do tej pory mam z tym kursem styczność w grupie wsparcia na fb :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Ling intelligence opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:57:29 am »
Moim zdaniem, żeby nauczyć się języka to trzeba przejść przez ciężką prace pisania, mówienia i romawiania z kimś.
Cięzko nauczyć się jeździć samochodem znając samą teorię, dlatego porównując to nauki języka nie nauczysz się bez rozmowy z drugą osobą. :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:51:41 am »
Grama to mój prześladowca ze szkoły, nigdy nie lubiłem gramatyki.
Zawsze jak zapisałem pół zeszytu w ćwiczeniach to dopiero ogarniałem, pomagało mi też słuchanie filmików dla początkujących :)

7
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:48:49 am »
Ktoś korzystał może ze speakingo i uczył się języka angielskiego? Kurs oferuje tygodniową darmową naukę i 2000 najpopularniejszych słówek. Jak się do tego odniesiecie czy 2000 słówek to dużo i wystarczy do bardzo dobrej znajomości języka?
Jak w ogóle wygląda tam nauka rozmawiania, mówie do komputera?

Ja się odniosę do tego, że każdy kto uczy się od szkolnych lat czyli podstawówki do liceum lub jeszcze na studiach założę się, że te 2000 zna. I teraz odpowiedz sobie na pytanie czy znając tyle słówek wszyscy płynnie się porozumiewają?
To chyba jednak troche mało na obronę nauki słówek mogę np polecić naukę zwrotami wtedy możesz powedzieć już zdecydowanie więcej. Później poduczysz się gramatyki i będzie dobrze.
Ja korzystałem z Enlinado 500 zwortów i polecam dobrze dobrane zwroty szybko i przyjemnie się uczy :) :)

8
Forum Język Angielski / Odp: najlepsze książki do matury z angielskiego
« dnia: Październik 05, 2018, 07:31:56 pm »
Dla mnie najlepszą książka jest internet i darmowe aplikacje, nigdy nie uczyłem się z podręczników :)

9
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Październik 05, 2018, 07:31:08 pm »
Cześć.
Moja mama ma problem jak zacząć naukę angielskiego, w ogóle nie umie się do tego zabrać, ale ma chęci. Sam nie wiem co jej doradzić czy lepiej wybrać kurs czy szykołę językową lub naukę w domu.. Najgorzej jest jednak zacząć.
Nigdy nie miałem problemu z nauką języka dlatego też ciężko mi coś jej doradzić, sam uczyłem się z gier dużo pisałem z obcokrajowcami. ;)

Może od planu, rozpisać tam co będzie potrzebne i jak będziemy się uczyć :) Taki plan u mnie się sprawdził.

10
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 07, 2018, 10:38:04 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

W rok czasu spokojnie się nauczysz, ja Ci polecam kurs Enlinado do nauki języka angielskiego na prawdę godny polecenia kurs, z którym nie rozstajesz się po jego ukończeniu!
Chcesz się nauczyć dwóch języków drugiego możesz się uczyć np z aplikacją duolingo? Ja też testowałem i u mnie się sprawdziła.

11
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:55:59 pm »
Maryska a jak Ci pwoiem, że najważniejszych słówek jest np 5 tysięcy? To co na to odpowiesz, bo przecież ciężko stwierdzić które słówka są najważniejsze w rozmowie potrzebne są różne słówka. ;)
Dlatego leppiej się uczyć tak, żeby się nauczyć czyli osłuchać języka w naturalny sposób. Dobrze Ci doradzają, żeby się uczyć zwrotami.

12
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:50:14 pm »
Ja się uczę z aplikacjami, moja sisotra poleciła mi taka metodę ona zawsze uczyła się sama w domu. Ja np korzystałem troche z duolingo, ale szuka też innych.
Znacie może jakieś darmowe  aplikacje do nauki języka? :) Mało mam czasu na naukę dużo podróżuje i w sumie nauka z telefonu byłaby jak najbardziej okej.
Frazy mp3 też rozważam, mógłbym sobie puszczać je w samochodzie. ;)

13
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Powiem tak niedawno jeszcze sam szukałem takiej listy, ale kupiłem repetytrium i mam słówka uszeregowane co ważne mam tam też frazy! Do tego też własnie mam zamiar skorzystać z jakiegoś kursu, bo w internecie nie widziałem za dużo dostępnych fraz co prawda na youtube troche tego jest, ale czy one są wypowiadane poprawnie to nie wiem.. Wole uczyć się z natie speakerem..

14
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Lipiec 29, 2018, 10:31:26 pm »
Witam,

Na czym polega refundacja jezykowa? Czy na prawdę można dostać kurs za darmo lub w bardzo małej cenie  i bez żadnych haczyków? chciałbym w tym roku wyjechać do pracy za granicę, mój język nie jest jeszcze na tyle komunikatywny żebym czuł się za granicą dobrze. Szkołę już skończyłem więc nic mnie w tym państwie oprocz rodziny nie trzyma.
Jakie macie opinie o refundacjach językowych?

Dostajesz jakieś dofinansowanie na kurs, ale sam się obawiam z tego skorzystać. Chciałabym też coś więcej na ten temat poczytać, bo nie chce żeby później ktoś wykorzystał moje dane. Wiem na pewno, że aby skorzytsać z takiej refundacji musisz spełniać określone waruni a to wiek a to miesjce zamieszkania a to np czy prowadzisz działaność gospodarczą. :))

15
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 29, 2018, 10:27:39 pm »
Ja nigdy nie stosowałem żadnych wspomagaczy jedyne co u mnie się sprawdza to sport i trzymanie diety. Każdy  kto chce żyć zdrowo powinien o tym pamiętać.
Może faktycznie czasami lepiej sięgać po coś na motywację np mnie temat hipnozy bardzo zaciekawił. Nigdy sam bym na to nie wpadł, ale poczytałem sobie troche o tym i nie ma się czego obawiać ceny też nie są wygórowane. W sumie dlaczego nie.. :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Empik School angielski CENA
[Forum Język Angielski]
Czarna
Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm
topic speakingo angielski
[Forum Język Angielski]
kamil
Grudzień 12, 2018, 09:43:12 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
marzenka
Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm
topic six pack english opinie
[Forum Język Angielski]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm
topic Włam się do mózgu opinie
[Sposoby nauki]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm