Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - pawelll

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 10, 2018, 05:54:38 pm »
Ktoś zna jakąs sprawdzoną stronę do pobrania takich słówek? Chciałabym się tak uczyć języka jadąc samochodem, zawsze to jakiś kontakt z językiem.:)
Wiem, że moi znajomi tak jeździli samochodem i słuchali lektora. Zawsze dzięki temu coś się w głowie utrwalało :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 08:59:20 pm »
@Zamet niekoniecznie, ale trzymam kciuki żeby Ci wystarczył pozatym za granicą uczy się języka najszybciej! Poznasz troche teorii a za granicą będziesz miał idealną okazję, żeby wykorzytsać to co umiesz w praktyce. Nie korzystałem z Eskk, ale mnie nauczył mówić kurs Enlinado zobacz sobie lekcję próbną może akurat kurs Ci się spodoba i będzie warto :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:41:16 pm »
 Kiedyś myślałem, że fiszki to dobra metoda tylko ze mną coś nie tak dzięki temu, ze skorzystałem ze świetnego kursu Enlinado dowiedziałem się jak się na prawdę uczyć słówek.
Na pewno dam też taką radę od siebie nie ucz się całymi kolumnami, bo słówka nie używane po prostu zostają zapominane. Wracając do wyżej wymienionego kursu on po prostu nauczył mnie mówić nie bać się mówić jak koolwiek to brzmi ;)

 Moim zdaniem ucząc się w domu warto korzystać też z kursów, nie tylko dlatego że mamy wszystko uszeregowane, ale też dlatego ze jest coś co nas motywuje. Znam dużo ludzi, którzy mają problem z motywacją i muszą chodzić na korki, bo sami nie są wstanie odpalić youtube i nauczyć się czegoś z gramatyki..

4
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:51:40 am »
Ja nie wiem czy na prawdę istnieje taka osoba, która może opanować więcej języków niż przykladowo 10, ale jęzeli to prawda to wielkie brawa.
Ja nie wierzę w żadne 2 tygodniowe kursy nie obrażając wyżej wymienionego pana.. Po prostu wiem, że 2 tygodnie na zdrowo myślącego człowieka to za mało. Możesz wykuć jakieś przykladowe zwroty troche słówek, a gdzie gramatyka i zastosowanie języka w praktyce? Myślę, że niektórzy o tej praktyce zapominają.

5
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:47:26 am »
Z tego co wiem to powstał  w opraciu o multimedialny słownik. Co jest fajne to na początku masz test kfalifikacyjny, który podpowie Ci na jakim poziomie jesteś. U tu cene też masz uzależnioną od czasu w jakim chcesz się uczyć za 6 miesięcy jakoś 99zł i pozniej już za rok itp w góre rosną.

A wy uważacie, że w ile da się nauczyć języka?

6
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 11:06:07 am »
Cena jest uzleżniona od czasu w jakim chcesz korzystać z tego kursu za 6 miesięcy masz chyba 149 zł ;)
Dobrze, że interesujesz się kursami i nauka w domu ci nie straszna,  bo to są teraz najlepsze metody na naukę moim zdaniem.  Ja się nauczyłem mówić w tym języku może w rok, ale wiem że można dokonać tego krócej tylko wiadomo, że nie będzie to taka romzowa jak rodowitych anglików. Na biegłe posługiwanie się językiem trzeba trochę czasu poświecić, ale żeby się porozumiewać i zostać zrozumianym  wystarczą tak na prawdę 4 czasy...

7
Forum Język Angielski / Odp: szybka nauka pro opinie
« dnia: Maj 24, 2018, 10:11:13 pm »
Za tą nazwą może kryć się jakaś ciekawa metoda nie ma co oceniać, że cały kurs nastawiony jest tylko na szybkość. Nie korzystałem z tego kursu, ale jestem ciekaw czy jak w nazwie to wszystko się odbywa?

Interesuje się kursami, sam w przyszłości chciałbym założyć swój dlatego korzystam z wielu, dodam że cały czas się uczę na razie nie jestem na jakimś super poziomie, mam duże chęci i wielu nauczycielów może też kiedyś uda mi się coś swojego.

W jakim czasie wy nauczyliście się języka?

8
Forum Język Angielski / Odp: Direct Language Hub opinie
« dnia: Maj 24, 2018, 10:06:56 pm »
Jak wyżej wspomnaino masz jeden dzień darmowy, tak samo w innym kursie np Enlinado też masz darmową lekcję i możesz ocenić czy chcesz z kursu skorzystać czy też nie.
Cenie takie kursu, które nie oferują nam kota w worku tylko dają coś od siebie czymś się wyróżniają coś oferują co możemy zobaczyć :)
W Enlinado masz ciągłą motywację, zadania coś się dzieje ciągle bo mają strone na facebooku można się też udzielać w darmowych live-ach :) Myślę, że warto się zainteresować tym kursem. Pozdrawiam

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielskie na youtube opinie
« dnia: Maj 22, 2018, 10:47:58 pm »
Angielski na youtube najlepsza sprawa jeżeli chodzi o naukę u mnie się zawsze sprawdzało. Prze sprawdzianami, egzaminami zamiast placić za korki wolałem obejrzeć stopować sobie filmik i robić ćwiczenia samodzielnie. Taka forma była dla mnie dobra nie tylko z angielskim tak robiłem. Dodatkowo ma to swoje plusy, bo możesz osłuchać się akcentu uczyć się od różnych ludzi a wiadomo że każdy ma inne metody, które Ty możesz wykorzystać w nauce.
Ja tak robiłem pozbierałem pozniej to w całość i teraz wiem po prostu jak się uczyć. Cały sukces tkwi w praktyce czyli rozmowie z kimś :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 10:56:39 am »
Ciocia kiedyś korzystała i kurs mi się kojarzy z nauką słownictwa. Ciocia też oczywiście kiedy do niej nie przyszłam to miała słuchawki na glowie i powtarzała jak się te słówka wymawia. Dobra metoda, bo możesz uczyć się języka wszędzie podczas codziennych czynności jadąc samochodem, myjąc naczynia itp :)

11
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 30, 2018, 11:12:44 pm »
trudno sobie wyobrazić fachowca z IT bez znajomości języka. To jedno z drugiemu zaprzecza musisz znać język nie ma przeproś i to nie po łebkach tylko dobrze, chyba że chcesz zarabiac tylko 2 tysiace to spoko.
Ucz się dla siebie, oglądaj filmy i seriale staraj się to robić systematycznie :)

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 30, 2018, 11:10:52 pm »
Wg mnie nie ma szans, miesiąc to za mało.

Ja uczę się języka nie licząc szkoły to prawie rok tak dla siebie nie powiem umiem sporo, mam spore probemy jeszcze z dogadaniem się, ale gadam staram się mówić jak naiwecej mam nauczyciela z Londynu poznanego z gry :D  On nauczył mnie najwięcej w szkole nie nauczyli mnie nic wręcz zrazili do tego języka.

13
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 28, 2018, 06:58:48 pm »
Właśnie też mam problem z nauką słownictwa potrzebuje jakiegoś sprawdzonego sposobu na naukę słownictwa, żeby zakończyć ta moją zmorę już raz na zawsze.
Nie umiem się uczyć słówek serio, uczę się jak się pisze nie umiem wymawiać dobrze ale to szczegół drugi szczegół to taki, że krótko je pamiętam.

14
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Marzec 28, 2018, 06:57:20 pm »
Słyszałem, ale ja w to nie wierzę.

Nie mogę się nauczyć 3 języków a o czym mowa, chyba że był wybitnie zdolny ale jakoś na historii się o nim nie uczymy :D

Uczy się ktoś z fiszek? Dają jakieś efekty? Serio istnieje jakaś metoda, która pozwala nam szybciej uczyć się słownictwa? :)  Zawsze mam problem z nauką słówek pamiętam je przez kilka tygodni pozniej wylatują. Jeszcze jak je widze w tekscie to jakoś sobie przypominam, ale jak mam powiedzieć w zdaniu sam z siebie to mam duży problem.

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 17, 2018, 02:48:58 pm »
Moim zdaniem 4 miesiące to stanowczo za mało nie wiem skąd masz takie informację, ale się nie da bez przesady. Nauczysz się dużo słownictwa to fakt, ale to trochę za mało.
Ja polecam Ci ogladać filmy lub szukać ludzi do rozmowy wtedy ogarniesz język najszybciej. :) Ja tak się nauczyłem języka oglądajac filmy i grając w gry, ale gry może nie koniecznie to opcja dla dziewczyn.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy