Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kubuS

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:39:04 pm »
Najlepiej wejść na stronę danego kursu i spradzić cennik, ceny się zmieniają czasy ciężkie wiesz jak jest.  Moja siostra jest ciekawa efektów jakie i w jakim czasie są widoczne? :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:36:18 pm »
Ceny podali wyżej, ale w programie masz powtórki. Spokojnie możesz kupić przez internet.
Nie uważacie, że programy bardzo dużo od nas wymagają np powtarzania, słuchania itp? :) Znaczy niektórzy lubią taką metodę nauki, ale niektórym może ona też troche namieszać w głowie.

Nie lepiej zacząć od nauki słówek i gadania z czasem reszta teorii? :)
[/color]

Można to porównać do nauki metodą dziecka wpisz sobie w google. :) Dziecko najpierw uczy się mówić póżniej poznaje konstukcje gramatyczne. Tylko, że nie każdy o tym pamięta i kują biedni tą gramatyke i uczą się wszytskich czasów, których w rozmowie może nigdy nie użyją :D

3
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:31:50 pm »
Nie wiem czy to przypadek i sam nie oceniam, ale często wpisując active speaker w gooogle wyskakuje nie dajcie sie oszukać pewnie chodzi o 14 dni nauki języka?
Ja nie oceniam kursu, może idee były dobre ale czas taki troche bajkowy, bo każdy wie że na naukę potrzeba jednak troche czasu. Słonictgwo, gramatyka, MOWA, akcenty obycie się to wsyztsko nas kosztuje troche czasu. Takie zdanie podziela większość ludzi. Zatem jaki czas dajecie sobie maksymalnie na naukę języka?

4
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:14:27 pm »
No dobra skoro kurs powstał w oparciu o słownik, to na pewno nacisk kładziony jest na naukę słówek. W jaki sposób przyswajane tam są słówka? :) Szukam kursu dla dziewczyny, który po prostu nauczy ją mówić :)

Niestety należy do osób niezorganizowanych i niesystematycznych. Chciałbym na stałe zamieszkać w Anglii, ale ona niestety wszystko się przez nią przedłuża. Nie chciałbym, żeby pojechała tam bez znajomości. Jak to jest uczyć się języka za granicą ktoś wie? Każdy mówi, że za granicą najszybciej się uczymy, ale myśle że to nie jest wcale takie łatwe :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:09:07 pm »
Niestety nie znam nikogo kto skorzystał z tej metody, sama osoba wydaje się bardzo ciekawa opanować tyle języków to mega wyczyn, wiem że w kursie Harolda stawiają na naukę z fiszkami.
U mnie fiszki się nie sprawdzają niestety. Już nawet nie o to, że większość słówek ma kilka znaczeń, ale ucząc się tą metodą pamiętam słówka przez tydzień. Wy jak uczycie się słówek? :)

6
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:58:42 am »
Zgodzę się z rozmówcami wyzej, ceny masz różne. Znajomi polecają taką metodę nauki. Ktoś wie czy trzeba dobrze umiec angieslki, zeby korzystac z tej metody? :)

Jeżeli nie uczy Cię native speaker no to nie musisz umieć języka, w innym przypadku chociaż troche wypada, bo on nie rozumie niestety polskiego :D
Wiem, że praktyka i systematyczność dają największe rezultaty dlatego warto mieć taką osobę z która możną pogadać i popisać po angielsku :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:56:10 am »
Widziałem kiedyś na youtube bardzo mądrze mówił o kursach 2 tygodniowych przedstawiciel kursu Enlinado, dzięki temu zainteresowałem się tym kursem i nie żałuje. Polecam każdemu kto ma jakiś problem z naukę języka. Dobrze dobrane rady, ciągła motywacja i zadania. \
Możesz dla próby zlukać darmową lekcję lub wziąc udzial w darmowych warsztatach na facebooku :) (Które odbywają się w poniedziałki)

8
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:08:29 pm »
Ktoś uczęszczał we Wrocławiu? Słyszałem, że mili wykładowcy..czasami się zastanawiam nad szkołą językową, żeby chociaż na rok iść, bo wiem że sam się do nauki nie mogę zmuścić.
Warto rozważać taką opcje czy dać spokój?

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:29:08 pm »
A jak to jest uczyć się w takiej szkole online? Macie jakąś grupę i w tym samym czasie uczestniczą wszyscy i każdy się może wypowiadać?
Ciekawi mnie czy to taki wykład i do tego każdy może wyrazić swoje zdanie czy dyscyplina jak w szkole :D
(Tylko tyle, że można siedzieć wygodnie w fotelu)
Chciałbym skorzystać z takiej wirtualnej szkoły, bo raz że są tansze a dwa nie trzeba dojezdzac na drugi koniec miasta na konkretną godzinę.

Myślę, że lepiej niż w realnej, bo możesz uczyć się wygodnie w domu gdzie chcesz i kiedy chcesz. Teraz każdy ceni sobie czas i wygode dlatego też wydaje mi się, że rozsądniej jest szukanie kursów do nauki niż pójście do szkoły gdzie płaci się nie mało a efekty są czasami marne.

10
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 08:14:58 pm »
Oczywiście, że dostajesz certifkaty i to nie jeden. Słyszałam, że jest duża dbałość umownienia materiału, ale to wiecie zależy na jakich nauczycieli traficie jak to z ludzmi bywa szkola moze byc super, a trafimy na kogos kto nie umie przekazac wiedzy i robi się problem.

11
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ELLA opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 08:10:50 pm »
Słyszałam, że ich nauka opiera się na zanurzeniu w jezyku. Moim zdaniem tylko systematyczne ćwiczenia i właśnie otoczenie się językiem dają największe rezultaty. Mają też darmowe ćwiczenie do przetestowania na stronie słówka i obrazki wydaje mi się, że to dobra metoda nauki. Chociaż trzeba ją urozmaicać każdy uczy się inaczej. :)

12
Forum Język Angielski / Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Maj 15, 2018, 07:48:54 pm »
Witam

Ile kosztuje cały pakiet kursu Rosseta Stone? Warto w niego inwestować? Nie mogę znaleźć za dużo w internecie na temat tego kursu. Uczę się dopiero podstaw języka angielskiego. W szkole angielski niby był, ale cudem go pozaliczałem nie umiem nawet nic o sobie w nim powiedzieć... Także zależy mi  samych podstawach jak się uczyć słówek, jak czasów na to wszystko szykuje około 1-2 lata intensywnej nauki dam rade? Czy ktoś nauczył się w krótrzym czasie tego języka?  (W szkole nie uczyłem się go z wyboru, poza tym nauczycielce na tym też zbytnio nie zależało)

13
Forum Język Angielski / Angielski sita cena
« dnia: Maj 13, 2018, 08:11:50 pm »
Jaka jest cena kursu sita? Ktoś stosował i jakimi efektami możecie się pochwalić? Ja dużo uczę się z gier, ale to nie do końca to chciałbym sobie poprzypominać  wszystko od podstaw i nie bać się mówić w tym języku. Mam ogromne problemy z rozmową.
Jakie macie sprawdzone sposoby na skuteczną naukę języka? :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 28, 2018, 08:01:48 pm »
Myślałem kiedyś o jakimś kursie językowym, ale na daną chwilę świetnie się u mnie sprawdza aplikacja duolingo oglądam też dużo filmów po angielsku i staram się czytać książki. Z czytaniem książki jest ciężko, na początku nic się nie rozumie, ale już w połowie książki niektóre słowka się powtarzają i jest dobrze :)
Także można się nauczyć języka też bez żadnych szkół itp..

15
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:41:31 pm »
Jeżeli chcę się nauczyć płynnie mówić w języku angieslkim to kurs extreme english supermemo mi w tym pomoże?
Zastanawiam się nad kursem lub szkołą językową ktoś może doradzi co robić? Jestem na bardzo słabym poziomie językowym i potrzebuje solidnego przygotowania. :)

Nie korzystałem z tego kursu, ale jeżeli chcesz się faktycznie nauczyć mówić to świetnie się u mnie sprawdza kurs Enlinado. Natrafiłem na niego na youtube i bardzo mi się spodobało podejście do nauki języka prowadzącego moim zdaniem wyróżnia się na tle innych kursów warto dodać, że możesz ogladać darmowe transmisję na facebooku na ich stronie, w poniedziałki gdzie możesz się udzielać i ćwiczyć język :)

Ja teraz już wiem, że nie muszę się tak sztywno skupiać na szkolnej gramatyce która dała mi maksymalną blokadę jeżeli chodziło o komunikowanie się :) dowiedziałem się jak uczyć się słówek , generalnie dostałem kopa motywacji :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy