Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - deln

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 17, 2018, 05:05:39 pm »
1000 słów nie wystarczy Ci do swobodnej komunikacji chyba, że na bardzo niskim poziomie. Swoją dorgą słówka to zdecydowanie za mało warto to poprzeć jeszcze nauką wyrażeń.
Ja kiedyś też miałam problem z  nauką słówek, ale dzięki skorzystaniu z kursu Enlinado wszystko mi się rozjaśniło i wiem jak się teraz uczyć. Zawsze kułam całymi kolumnami a wystarczy systematycznie uczyć się wyrażeniami i można gadać. Bo samo słówko to za mało.

Ja też chętnie wypróbuje Enlinado 500 zwrotów. ZAWSZE miałam problem z nauką słówek w ogole nie umiałam się ich uczyć, kułam je na pamięc i a to zrobiłam literówke w wyrazie a to to, ale to już mniejsza najgorsze jest to, że zapominałam ich bardzo szybko.
Wydaje mi się, że ucząc się całymi zwrotami moje nastawienie się zmieni. Próbna lekcja kursu Enlinado jest super to myślę, że cały kurs mnie do siebie przekona. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 16, 2018, 03:23:51 pm »
Moja siostra ma duży problem z nauką słówek, właśnie zastanawia się nad nauką całymi zwrotami. Czy ta metoda jest skuteczna?
Ja mam różne metody też sama nie lubię się uczyć słówek, ale jakoś mi to idzie. :)

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 14, 2018, 01:03:17 pm »
Moja siostra np słucha słówek z mp3, zdań itp później jej łatwiej jest użyć w całych zdaniach tego co się nauczyła słysząc :) :)
A wy jakie jeszcze znacie metody?

4
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 12, 2018, 07:03:33 pm »
Witajcie.

Mam odwieczny problem z nadwagą, staram się regularnie ćwiczyć robiłam badania jestem zdrowa nawet dietę staram się trzymać i to nic nie daje. Czy słyszeliście o sliminazer jakie są wasze opinie o tym produkcie? Jakie efekty mogę osiągnąc stosując go? Jeszcze jakby ktoś mi napisał gdzie mogę go kupić to będę wdzięczna. :)

Miałam kiedyś podobny problem. U mnie sprawdziła się hipnoza i to nie są żarty. Tą metodę poleciła mi koleżanka, bo nie mogła już znieść mojego użalania się nad sobą :)) Na początku bałam się tej metody, ale u mnie się sprawdziła.Teraz wiem, że hipnoza w kulturze jest bardzo podkoloryzowana i polecam Ci serdecznie wybór tej metody.

5
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 10, 2018, 02:39:50 pm »
Ewidentnie uczysz się źle, nie ucz się samych słówek może ucz się całymi zdaniami czy wyrażeniami. Jeżeli zależy Ci na nauce języka to zwroty też powinnaś znać, a dzięki temu szybciej będziesz kojarzyła słówka.
Oczywiście każdy lubi coś innego, jest bardzo wiele ludzi, którzy np uczą się tylko z fiszek i na nich nie ma mocnych. Ja mam kilka metod, właśnie całymi zdaniami lub wymyślam sobie śmieszne skojarzenia ze słówkiem i jakoś leci :) 

6
Forum Język Angielski / słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:32:24 pm »
Gdzie mogę dostać słówka dla dzieci - dostosowane do początkowej nauki, które są w niej niezbędne?
Jak myślicie ile dziecko powinno znać słówek na początku i w jaki wiek jest odpowiedni do nauki języka angielskiego? Moja siostra uczy dziecko języka od 2 roku życia natomiast mój kuzyn już od pierwszych miesięcy. Jaki waszym zdaniem jest odpowiedni wiek na naukę języka angielskiego i jakie słówka dziecko powinno znać? :)

7
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Lipiec 02, 2018, 03:10:42 pm »
Aleksandra ciekawa metoda korzystasz ze słownika opisując obrazki? Co do kursu ellalanguage to warto się nim interesować jak ktoś się chce dobrze nauczyć języka? Czy traktować go tylko jako dodatek do nauki?
Sama uczę się już trochę angielskiego i powiem szczerze, że jak jestem systematyczna to widze efekty, ale jak odpuszczam na kilka tygodni to już cienko. Jak z tym walczyć muszę codziennie po 15 minut mieć styczność z językiem, żeby umiała go jak język polski?

8
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 01:52:46 pm »
Z tego co mi też wiadomo to stawiają własnie na wyżej wspomniane całkowite zanurzenie. Często można się spotkać z tym zgadnieniem przeglądając oferty kursów.
Ja znam zupełnie inny kurs, który tego nie oferuje a jednak mnie nauczyl mówić i uczyć sie języka. Mowa o Enlinado, na początku nie byłam kursami zainteresowana w ogóle, bo zawsze uczyłam się sama w domu. Tylko do egzaminów to wystarczało, ale pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że ja nie umiem tak na prawdę języka, bo zawsze jak miałam okazje coś powiedzieć to nie umiałam. Poszperałam troche i znalazłam kurs, który jest dla ludzi którzy chcą się nauczyć języka.

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 01:48:02 pm »
Znajoma kiedyś korzystała a to na wystawie a to pożyczała od znajomych i mówila, że wolałaby pójść do szkoły językowej gdzie stosują tą metodę tweirdzi, że mozna osiągnąć lepsze efekty. Sama nie wiem czy osiągnęłabym stan relaksu skupiając się jednak na tym, że czegoś się uczę.. Bardzo mnie ciekawi ta metoda i czekam na więcej komentarzy na ten temat :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Fluentbe angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:27:24 pm »
Na pewno co jest warte uwagi to darmowa lekcja pokazowa, ja cenie takie kursy bo widzimy najpierw jak to wszystko funkcjonuje czy nam się metoda podoba czy też nie. Nie korzystałam osobiście, ale nie ukrywam że ciekawi mnie taka metoda nauki szkoła online. Nie wiem czy sama bym się na nią zapisała, ale syna zawsze mogę spróbować :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:58:31 pm »
Właśnie zaczęłam szukać aplikacji  do nauki języka, dzięki za fajny wątek :) Myśle, że skorzystam z aplikacji, fajny dodatek zawsze cos pełni rolę kontrolną nad naszymi osiągnieciami. Ucząc się samej nie jestem w stanie sprawdzić czy wszystko robię dobrze, czy układane przeze mnie zdania mają jakiś sens gramatyczny czy używam dobrego czasu itp.

12
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:05:03 pm »
Siostra nad jego kursem myślała, ale zastanawiamy się czy jego efekty dwutygodniowego kursu moga się równać rocznemu.. :)
Jaką w y dajecie sobie granicę na naukę i z czego korzystacie? Czy ucząc się słówek uważacie, że fiszki to dobra metoda? Moja siostra generalnie należy do osób upartych i chce się uczyć sama, ale czasami brakuje jej motywacji dlatego szukamy kursu, który nauczy ją mówić :)

13
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:00:03 pm »
Brat korzytsał  generalnie nie narzekał no uczy się teraz z innym kursem dokładnie z Enlinado. Płacił za 6 miesięcy około 100zł za kurs Diki, bo masz do wybrania albo pół roku albo rok. Wydaje mi się, że 6 miesięcy to taki spoko czas na naukę języka.
Brat korzytsa już 3 miesiąc z Enlinado i szczerze mówiąc śmiga w gadaniu, bardziej się otworzył nie ma takiej bańki przed rozmową, slysze że ciągle rozmawia po angielsku. Nawet na smsy mi odpisuje po angielsku :D

Także chęci i motywacją to podstawa. ;)

14
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:46:48 pm »
Na pewno wiem, że jest to metoda naukia Tomasa Nilssona, wiem też że kurs zapewnia opanowanie dowolnego języka w dwa tygodnie pobudzając tam mózg do zapamiętywania itp. Wiem, że jest troche takich metod które faktycznie pozwalają nam się szybciej uczyć, ale jakoś nie wierzę trochę, żeby nauczyć się języka angielskiego w 2 tygodnie..
Weźcie na logike ile nam zajmuje nauka słownictwa czy gramatyki..

15
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 10:04:35 pm »
Braki sie eliminuje tylko przez ćwiczenia, myślę że w Twoim przypadku warto mieć osobę która Cię będzie poprawiać w internecie jest troche grup gdzie ludzie się wzajemnie wspierają za darmo np  polecam Ci grupe z warszatami  językowymi z Enlinado tam ludzie się wspierają dzięki dużemu zaangażowaniu prowadzącego kursu, który daje motywację do nauki + zadania do wykonania :)
Można się uczyć języka na wiele sposób trzeba tylko trochę poszukać :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy