Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Autor Wątek: Młodszy Analityk ds SEO (bez doświadczenia)  (Przeczytany 11057 razy)

pracaTrojmiasto

  • Newbie
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Młodszy Analityk ds SEO (bez doświadczenia)
« dnia: Czerwiec 16, 2016, 02:02:30 pm »
Wymagania:
-wysoko rozwinięta zdolność analizy
-umiejętność wysuwania wniosków na podstawie danych
-bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: norweski/ japoński/fiński/szwedzki/duński/grecki/holenderski/francuski— warunek konieczny
-każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
-umiejętność pracy zespołowej
-rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków

Obowiązki:
-optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
-sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania
-branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich
-monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO
-budowanie systemu linków

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę/własna działalność)
-pracę na pełen etat
-atrakcyjny system wynagrodzenia
-bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki)
-możliwość uczestniczenia w kursach/szkoleniach/konferencjach
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-doskonałą atmosferę pracy

Opis dodatkowy
Chrisper & Julian Group jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku.
Nasz międzynarodowy zespół pracuje wykorzystując najbardziej twórcze i skuteczne strategie rynkowe, tak aby umożliwić każdej reklamującej się firmie dotarcie do jak największej grupy klientów i, co za tym idzie, zapewnić możliwie najszerszą rozpoznawalność.
Nasza praca daje korzyści nie tylko naszej firmie, ale i szerokiemu gronu naszych partnerów. Dzięki naszej skutecznej strategii rynkowej jesteśmy w stanie rozwijać i rozbudowywać strony internetowe, tak aby udoskonalać ich działanie.
Przez koncentrowanie się na SEO, tworzeniu oraz udoskonalaniu stron internetowych, budowaniu systemów linków oraz wykorzystywanego przez nas profesjonalnemu systemowi zarządzania treścią wciąż dążymy do tego, by tworzone przez nas strony internetowe trafiały do naszych odbiorców w jak najbardziej optymalny sposób.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Analityka ds SEO z językiem norweskim/ japońskim/fińskim/szwedzkim/duńskim/greckim/holenderskim/francuskim
Nie wymagamy doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro[MAŁPA] cjgroup.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CJ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cj Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

PaulaKornik

  • Newbie
  • Wiadomości: 10
Odp: Młodszy Analityk ds SEO (bez doświadczenia)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2018, 09:11:08 am »
Czy nadal szukacie?

mądrala

  • Hero Member
  • Wiadomości: 543
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2023, 08:35:24 pm »
Jak widać sama praca w SEO może być bardzo ciekawa ale ja chcę jeszcze dodać, że właśnie posiadanie bieżącej i właściwej wiedzy jest na pewno czymś niezwykle istotnym. Myślę, że przeczytanie wpisu https://www.szymonslowik.pl/jak-zwiekszyc-ruch-na-blogu-firmowym/ jest bardzo ważne gdyż warto wiedzieć w jaki sposób możemy zwiększyć ruch na blogu firmowym.

* Informacje o uzytkowniku

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Pompa dwustopniowa
[Ogólnie]
Pikut94
Kwiecień 24, 2024, 07:38:21 pm
topic przemysł - innowacyjne pomysły
[Ogólnie]
Pikut94
Kwiecień 24, 2024, 07:32:06 pm
topic Samochody
[Ogólnie]
darwinka
Kwiecień 24, 2024, 05:41:23 pm
topic Fascynator do sukienki
[Ogólnie]
mądrala
Kwiecień 24, 2024, 04:44:53 pm
topic Meble
[Ogólnie]
ariana
Kwiecień 24, 2024, 10:39:32 am