Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Forum o nauce języków obcych => Forum Język Angielski => Wątek zaczęty przez: ciroszek w Grudzień 18, 2017, 11:11:00 pm

Tytuł: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: ciroszek w Grudzień 18, 2017, 11:11:00 pm
Słyszeliście o tych kursach językowych? Jakie macie opine na ich temat? Który waszym zdaniem jest bardziej pomocny? Zastanawiam się nad skorzystaniem z duolingo, jednak mile widziane wasze opinie na temat obu.
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: Croatoan w Grudzień 21, 2017, 04:58:46 pm
Duolingo jest za darmo. Moi rodzice korzystają i są zadowoleni :D
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: natalia90 w Grudzień 22, 2017, 01:59:23 pm
Ja korzystałam z Duolingo i myślę, że jest dobry do przyswojenia sobie podstaw danego języka. Wydaje mi się, że jak ktoś jest na wyższym poziomie zaawansowania, to nie będzie w usatysfakcjonowany
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: czerwona76 w Grudzień 26, 2017, 11:52:25 am
Duolingo jest darmowe także można pobrac sobie na telefon i robić ćwiczenia kiedy tylko się chce. Dla początkujących jest to świetna opcja do nauki. Przeglądając te ćwiczenia doszłam do wniosku, że z ta aplikacją mozna sie nauczyć więcej niż w szkole.
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: diana w Grudzień 27, 2017, 01:12:10 pm
Ja nie oceniam, ale skoro jest coś darmowe nie oznacza, że jest gorsze. Jeżeli mogę coś doradzić to najpierw może zainstaluj sobie darmową aplikację duollingo, jeżeli Ci się nie spodoba to będziesz szukać płatnych. Ja mam zainstalową aplikację duolingo i jestem z niej zadowolona spełnia moje oczekiwania co do takich aplikacji. Przechodzisz poziomy i masz ćwiczenia dostosowane do umiejętności ;)
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: miska67 w Grudzień 29, 2017, 03:32:11 pm
Duolingo jest darmowe to z doświadczenia mojego zawsze korzystam najpierw z czegoś co jest darmowe pozniej szukam innych. Nie korzystałam z etutor, ale z tego coo wiem nie jest drogim kursem.
Duolingo moim zdaniem pełni trochę taką rolę nauczyciela spraawdza naszą wiedzę dla mnie to jest bardzo pomocne. Dobrze, że są takie darmowe aplikacje powinno ich być jak najwięcej, żeby każdy zobaczył że mozna się uczyć języka w domu..
Tytuł: Odp: Etutor czy duolingo?
Wiadomość wysłana przez: Martitta w Grudzień 29, 2017, 11:20:54 pm
Korzystam z obu :) i oba narzędzia są super, jednak duolingo służy mi tylko do powtórek - same ćwiczenia są jak dla mnie zrobione po macoszemu i szybko się nudzą.  eTutor z kolei jest kompleksowym kursem - zależy czego szukasz. Duolingo jest za free, a w etutorze masz kilka dni darmowego abonamentu - może warto przetestować, co do ciebie bardziej przemówi?