Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Forum o nauce języków obcych => Forum Język Angielski => Wątek zaczęty przez: dawidek w Grudzień 26, 2017, 11:34:08 am

Tytuł: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: dawidek w Grudzień 26, 2017, 11:34:08 am
Uczył się ktoś z Etutor? Jakie efekty można osiągnąć ucząc się z nim przez rok? Szukam dobrego kursy językowego gdzie mogę nauczyć się języka w niecały rok. Wiem, że każdy ma inne tempo nauki swoje sposoby, róznie się uczymy są wzrokowcy, słuchowcy itp. Czy znacie taki kurs, ktory odpowiada wyżej wymienionym i można się z nim nauczyć języka w niecały rok?
Tytuł: Odp: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: diana w Grudzień 27, 2017, 01:42:30 pm
Znajoma kiedyś korzystała z tego kursu u niej efekty sa widoczne, ale powiem szczerze że ona jest bardzo ambitna i zawzięta jak cos zaczyna robić to robi to do skutku. Tak było u niej w przypadku nauki języka, jak zaczęła się uczyć to robiła to bardzo systematycznie za co bardzo ja podziwiam. Ja co roku mówię sobię, że wezmę się za język i nici  z tego. Skąd bierzecie w sobie taką motywację do nauki? Sami znajdujecie motywację czy ktoś was wspiera?
Tytuł: Odp: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: natalia90 w Grudzień 28, 2017, 09:33:37 am
U mnie sprawa wygląda tak, że na początku jestem naprawdę zmotywowana i na naukę poświęcam sporo czasu. Ale zazwyczaj po pewnym czasie tracę ten zapał i zabieram się za coś innego, także niestety bardzo dobrze znam problem braku motywacji :/
Tytuł: Odp: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: amin w Grudzień 28, 2017, 02:22:35 pm
Mój brat też ma duże problemy z nauką języka korzytsał już z wielu kursów i nic. Wydaje mi się, że problem tkwi w nim po prostu ma za mało chęci i nie jest systematyczny w tym co robi. Niektórzy potrafią nauczyć się języka w pół roku a on się uczy już kilka dobrych lat i nic..
Tytuł: Odp: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: miska67 w Grudzień 29, 2017, 03:20:23 pm
Nie korzystałam z tego kursu, ale tak osobiście wydaje mi się że nawet jakby był super kursem a my nie będziemy systematyczni to szkoda pieniędzy.
Dużo zależy od nas, kiedyś ktoś powiedział,,żeby nauczyć się języka trzeba się nim otoczyć ''. Każdy uczy się inaczej ważne, żeby robić to systematycznie.
Jedni słuchają płyt z lektorem jadąc samochodem, drudzy ogladają seriale po angielsku, jedni opklejają fiszkami lodówke, a jeszcze inni maja przyjaciol za granicą.
Teraz mamy dużo możliwości musimy tylko chcieć, a osiągniemy naprawdę dużo.
Tytuł: Odp: Etutor angielski efekty
Wiadomość wysłana przez: Martitta w Grudzień 29, 2017, 11:28:11 pm
eTutor jako kurs jest naprawdę kompleksowy - uczy cię każdej umiejętności: czytanie, słuchanie, pisanie, rozumienie i mówienie (chociaż to najgorzej wyćwiczyć bez kontaktu z drugim czlowiekiem). Czy jesteś w stanie nauczyć się języka w rok? myślę, że komunikatywnie na pewno - tylko musisz uczyć się systematycznie. Tak, jak pisze miska - otocz się tym językiem, pierwszy krok - zmień we wszystkich możliwych miejscach język na angielski (facebook, telefon, poczta itd.) na początku będzie dziwnie, ale już po tygodniu załapiesz pierwsze słowa i będziesz rozumiał je automatycznie. Co do mówienia - jak już się poczujesz, że jesteś gotowy poszukaj grup na facebooku, gdzie ludzie umawiają się na darmowe konwersacje (jest ich bardzo dużo).